Здавалося б, Панас Мирний писав давно, не все витримало випробування часом. Однак це помилкова думка. Класична українська драматургія виразно перегукується з сучасністю, що й не дивно, адже такі категорії, як добро і зло, любов, слава, соціальна справедливість і так далі, вічні. З плином часу нічого тут не змінюється.

Медведєв і директор департаменту культури міської ради І. У ході церемонії відкриття виставки голова ОДА вручив подяки людям, відомим у галузі культури, мистецтва і спорту. Серед відзначених був і Володимир Козюк. 19 листопадау Вінницькій ОДА відбулася щотижневої апаратної наради за участі голови обласної державної адміністрації І. Заступник голови ОДА Л. Спірідонова нагадала учасникам наради, що 2013 рік в Україні оголошено Роком дитячої творчості.

Слова привітань з нагоди свята лунали зі сцени від представників міської влади. На завершення урочистостей майстри художньої самодіяльності району підготували велику концертну програму. Далі відбулося урочисте відкриття оновленої Дошки пошани «Праця і звитяга Тиврівщини», на яку занесено кращих працівників та трудові колективи різних галузей.

Це не була карикатура, це не був фарс, хоча сам матеріал це дозволяє. Здавалось би, проста ідея – перекинути місток з сьогоднішнього дня, вдягнувши акторів у сучасний одяг, у звичні для нас усіх джинси, – і раптом вони перевтілюються в маленькі атрибути гриму, костюмів! Ми бачимо українців, які вони є, українське мистецтво, яким воно є. З його гротесковими речами,з його справжністю. Бо є персонажі, які живуть справжніми почуттями. А відхилення від справжності подається у гротесковому вигляді.

кінотеатр кобилянської купити квитки онлайн

Оглядачів виставки гостинно зустрічали представники територіальних громад, звучали українські пісні у супроводі місцевих музикантів та народного аматорського духового оркестру. Серебрія Могилів-Подільського району відбулось ІІ Міжнародне літературно-мистецьке свято «Русалка Дністрова». Голова райдержадміністрації М. Вдовцов та заступник голови районної ради І. Чічірко привітали усіх присутніх зі святом, презентували та вручили гостям перший випуск широкоформатного, науково-пізнавального, культурологічного, літературного альманаху «Русалка Дністрова». Це видання є унікальним підручником, коментарем щодо того, ким є насправді, наддністрянці в тисячолітній історії України. 9 липняу Калинівському районному Будинку культури відбулось урочисте вручення нагрудних знаків до почесного звання України «Мати-героїня» та посвідчень до них.

Путін та Пригожин готуються до війни один з одним, поки РФ розпадається на мафіозні клани. Інтерв’ю з Яковенком

Якщо грошей обмаль, але є чудовий настрій, то можна погуляти лісом, слухаючи звуки-мелодії дикої природи або навіть назбирати грибів. У комплексі є верхова їзда (1 грн./хв.), квадрацикли (5 грн./хв.), сауна (120 грн./год.), котеджі (ціна понад 250 гривень). Правда, недоліком цієї місцини є те, що дорога до «лісних» ресторанів погана і машиною важко доїхати, але якщо Ви спортсмен, то для Вас піша прогулянка – і задоволення, і спорт.

Хочете що б про ваші послуги дізналися?

На сцені Коломийського театру – вистава представника «сільської прози» зі Східного Сибіру. Найбільший від мене комплімент ще одній знахідці. Начебто неможливо українською передати діалект російської глибинки. А, з’ясовується, можна.

Пирогова, представив на розсуд глядачів романтичну трагедію «Одержимі морем», бретонського журналіста, письменника, поета і сценариста Пьєра-Жакеза Еліаса. Чільне місце у виставі «Одержимі морем» займає проблема становлення людської особистості через виклик, боротьбу з самим собою і з стихією, що його оточує. Режисер-постановник та керівник народного театру-студії «Сьоме https://pallet.vn/page-13/ небо» М. Головні ролі виконували О. 30 груднявідділ рідкісних і цінних видань підготував виставку-колаж «Новий рік і Різдво у листівках». 26 грудняу приміщенні облдержадміністрації відбулося засідання конкурсного журі з присудження Всеукраїнської літературно-мистецької премії ім. 21 грудняу книгарні «Є» відбулася презентація книги Руслана Горового «Гагарін і Барселона».

10 липня та 25 липняв наметі біля приміщення ВОУНБ ім. Тімірязєва відбулись майстер-класи «Вчимося плести коси», який проводили працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук для усіх бажаючих. Також відбувся тематичний перегляд книг «Коса моя шовковая». 9 липнявідділ документів іноземними мовами провів майстер-клас по виготовленню солодких букетів. Букети з цукерок – ексклюзивний та незвичайний подарунок, який складається з цукерок та квітів.

30 вереснядо Всеукраїнського дня бібліотек працівниками відділу обслуговування Крижопільської районної бібліотеки було організовано флеш-моб з метою популяризації книги та читання. Перехожим пропонували інформаційні бюлетені з послугами ЦРБ. Під час акції до бібліотеки було залучено нових читачів. 27 вересняв читальній залі Тульчинської центральної районної бібліотеки відбулася відео-конференція «Сухомлинський в діалозі з сучасністю». Захід організовано спільно з Тульчинською центральною районної бібліотекою та Тульчинським училищем культури. 11 вересняз метою популяризації краєзнавства і виховання підростаючого покоління Тульчинською районною бібліотекою для дітей була проведена краєзнавча година «З любов’ю до рідного міста».

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
CategoryUncategorized
Logo_footer   
     © 2020 kPI's Digital | Made with love..

Follow us: