Свіча пам`яті!!! Пам’ятаємо і не забуваємо. Пункти здачі крові для захисників та захисниць України. Визначився переможець спартакіади студентів, що проживають у гуртожитках НУБіП України з шахів. Звернути увагу на правильність написання назви університету англійською мовою та транслітерацію власних імен та прізвищ. Якщо в тексті є особливі шрифти, їх потрібно подавати окремим файлом. Після списку літератури, поданого мовою оригіналу, потрібно подати References – цей самий список латиницею.

Редакційна колегія фахового видання «Науковий вісник Національного університету біоресурсів і природокористування України. Серія «Філологічні науки» у своїй роботі керується нормами законодавства України у сфері освіти, наукової діяльності та інтелектуальної власності. Нагадуємо, що Положення передбачають посилення участі у науковій діяльності та обов’язковевинесення на захист результатів кількох власних аналітичних досліджень. Значна увага приділяється і підтримці електронних наукових видань. Є люди, яких поважають співрозмовники незалежно від посади, яку ті займають, або від їхнього соціального становища. З цими людьми цікаво й приємно спілкуватися. Одним із них, безумовно, є ректор Національного університету біоресурсів і природокористування Дмитро Олексійович Мельничук.

наукові статті нубіп

Києва привів доцент кафедри Ігор Іванюк. З початку 2011 року в університеті спільно з Всесвітнім консорціумом вищої освіти і досліджень у сільському господарстві засновано міжнародний науковий електронний журнал “Біоресурси планети та якістьжиття”, головною метою якого є об’єднання зусиль університетів наук про життя та аграрних університетів з метою спільного вирішення широкого кола питань. Вікторія Грищенко, подякувала колективу Наукових публікацій за ефективну, високопрофесійну роботу, постійний зв’язок та підтримку авторів на всіх етапах підготовки статей до публікації. В свою чергу Катерина Прокопчук та Сергій Пилипенко звернули увагу на професійний рівень поданих статей, особистий вклад головного редактора Вікторії Грищенко та відповідального секретаря Марії Куліди до функціонування журналу, роботи з авторами та високо оцінених статей від рецензентів з України та за кордону. Статті магістрантів, аспірантів, здобувачів (осіб, які не мають наукового ступеня) обов’язково супроводжувати рецензією із зазначенням наукової новизни та актуальності публікації. Рецензентом може бути доктор чи кандидат наук (фахівець за профілем).

В Університеті вшанували подвиг героїв з нагоди 78-ї річниці звільнення України від фашистських загарбників

Рекомендований обсяг – від 500 слів. Портал “Аграрний сектор України” розвивається вченими та спеціалістами Національного університету біоресурсів і природокористування України, науково-дослідних інститутів Академії аграрних наук України та інших установ і організацій. Володимир Сарабєєв надав практичні поради щодо оформлення списку літератури за допомогою менеджера посилань. Це дуже зацікавило студентів, так як вони зможуть їх використати при написанні курсових і дипломних робіт, а також майбутніх наукових публікацій.

Увага!!! Порядок і графік вакцинування співробітників та студентів університету 30 вересня 2021 року

При написанні статті, автор повинен вказувати посилання на джерела, матеріали або окремі результати, які були використані в тексті. Список використаної літератури має представляти нові джерела (за останні 3 роки) і на 30 % складатися з наукових робіт, які включені в журнали, що входять до бази даних Scopus або Web of Science. Головною метою збірника є сприяння розвитку наукових досліджень у сфері https://vlasti.net/news/70397 гуманітарних і соціально-політичних наук, історії філософії, філософії науки та освіти. Основним його призначенням є публікація статтей проблемно-постановчого, узагальнюючого та методичного характеру, в яких висвітлюються результати наукових досліджень із статистичною обробкою даних, що мають теоретичне і практичне значення, актуальні для сільського господарства і раніше не публікувались.

Серії збірника наукових праць «Науковий вісник НУБіП України»:

Сергій Замлинський (науковий керівник Гунко Л.А.), аспірант першого року навчання, склав усі іспити та заліки, затвердили тему та захищено методику дослідження. Валерій Ляшинський (науковий керівник Гунко Л.А.) зазначив, що роботу фактично завершено, опубліковано 12 наукових праць, 2 з яких у міжнародних виданнях. Олег Юсипенко (науковий керівник Дорош О.С.) також закінчує своє навчання, виконав усі завдання індивідуального плану. Відбулася чергова зустріч з аспірантами.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
CategoryUncategorized
Logo_footer   
     © 2020 kPI's Digital | Made with love..

Follow us: